Rusty Rivets İzle

Rusty Rivets

Rusty Rivets, Treehouse TV ve Nickelodeon için Arc Productions ve Spin Master Entertainment tarafından yapılan Kanada merkezli bir 3D CGI animasyon dizisidir. Bilim temalı olan Rusty Rivets çizgi filminde Rusty adındaki minik bir mucit ve onun özelleştirilmiş robotlarından meydana gelen ekibinin birbirinden eğlenceli ve eğitici maceraları ele alınmaktadır. Özellikle eğitici çizgi film arayışında olanlar için Rusty Rivets izlemek oldukça iyi bir alternatif olabilir. Nitekim Rusty Rivets’ta ‘’Maker’’ kültüründen esintiler sıklıkla rastlanmaktadır.
 
Rusty Rivets Konusu
 
Rusty Rivets çizgi filminin konusunun detaylarına bakıldığında ise genç bir çocuk özellikle mühendislik alanında kendisini geliştirmeye çalıştırmaktadır. Bu doğrultuda farklı makinelerin parçalarını yeniden kullanarak yeni cihazlar ve aletler üretmeye çalışan Rusty, oldukça başarılı işler ortaya koymaktadır. Rusty’nin en yakın arkadaşları arasında ise Ruby Ramirez ve Botasaur isimli robotik tiranozor, Bitler olarak tanımlanan bir grup küçük robot yer almaktadır. Özellikle teknoloji ve bilim konusunda oldukça eğitici öğeler işlenmektedir. Rusty Rivets izleyen çocukların da bu çizgi dizinin en sevdiği yönü eğitici ve düşündürücü olmasıdır.
 
TV+ ile Rusty Rivets İzleyebilirsiniz
 
 
Rusty Rivets izlemek isteyenler TV+’ta Rusty Rivets 1. sezon ile Rusty Rivets 2. sezon kapsamında 52 bölüm bulabilirler. Her bölümde ayrı bir hikayenin anlatıldığı ve son derece eğitici yönü ile dikkat çeken Rusty Rivets’ı izlemek için TV+ abonelik paketlerine göz atmaya başlayabilir ve sizin için en uygun paketlerden bir tanesini seçebilirsiniz.


Anasayfa Yatay Banner

.

.