Paw Patrol Çizgi Filmini İzle - Türkçe ve İngilizce - TV+ türkçe izle hd izle Paw Patrol Çizgi Filmini İzle - Türkçe ve İngilizce - TV+ türkçe izle hd izle

Paw Patrol

Paw Patrol (Köpecik Pit Ekibi) çizgi filmini izlemek isteyenler TV+'ta buluşuyor! Paw Patrol 1. sezon, 2. sezon ve 3. sezon bölümleriyle TV+'ta!

Abone Ol

2013 yılında Kanada’da yayın hayatına başlayan Paw Patrol, çocuklarla yetişkinlerin birlikte izleyebileceği en keyifli animasyon dizilerinden biridir. Yapımcılığını Spin Master Entertainment ve Guru Studio’nun üstlendiği Paw Patrol Köpecik Pit Ekibi, 6 köpek yavrusunun birbirinden eğlenceli serüvenlerini konu edinir. Her biri farklı bir yeteneğe sahip olan Köpekçik Pit Ekibi karakterlerinin, yeteneklerini kullanarak kahraman hâline gelmesini konu edinen animasyon dizisi her bölümde seyircilerini benzersiz bir maceraya davet eder.
 
TV+’ta Paw Patrol İzleyebilirsiniz

Eğer siz de “Paw Patrol izle” tavsiyelerini sıkça duymaya başladıysanız bu son derece keyifli animasyon dizisini TV+’ta izleyebilirsiniz. Dilerseniz “Paw Patrol Türkçe izle” seçeneğini tercih ederek bu eşsiz animasyonu Türkçe dublajlı olarak seyredebilirsiniz. Paw Patrol Türkçe seçeneğini çocuklarınızla keyifli bir şekilde vakit geçirmek için de tercih edebilirsiniz. Birbirinden başarılı dublaj sanatçılarının sesiyle renk kazanan Paw Patrol çizgi film Türkçe alternatifi sayesinde, altyazı takip etme zahmeti olmadan eğlencenin tadını çıkarabilir; bir kez dinledikten sonra dilinizden düşüremeyeceğiniz dünyaca ünlü Paw Patrol şarkısı ile de eğlencenizi ikiye katlayabilirsiniz. 

Paw Patrol Konusu

Dünya genelinde çok sayıda izleyicisi bulunan animasyon serisi, “Paw Patrol Türkçe izle” önerilerinin de sıklıkla duyulmasını sağlar. “Paw Patrol çizgi film Türkçe izle” önerilerini dikkate alacaksanız bu keyifli animasyon serisinin konusunu da öğrenmenizde yarar bulunur. Paw Patrol, bir çocuk ve altı yavru köpeğin zor durumda kalan insanlara yardım etmesini ve her bölümde yeni bir serüven yaşamasını konu edinir. “Pençe Devriyesi” isimli ekipleriyle maceradan maceraya koşan Paw Patrol kahramanlar takımı, her bölüme rutin ve eğlenceli hayatlarından sevimli mizansenlerle başlar. Ardından dizinin ana karakterlerinden Ryder, yardıma ihtiyaç duyan birilerinin imdat çağrısını duyar ve serüven başlar.

Toplam 7 sezonu bulunan Paw Patrol çizgi filmi, 167 bölümden oluşur. Ortalama 11 dakika süren Paw Patrol bölümleri, ekibin heyecan verici serüvenler sonunda yardıma ihtiyaç duyan kişiyi kurtarmalarıyla sona erer. Keith Chapman tarafından tasarlanan, Scott Kraft tarafından geliştirilen dünyaca ünlü animasyon serisi, her bölümünde pozitif mesajlar vermesi sayesinde çocuklu aileler için en uygun animasyon dizileri arasında başı çeker. Siz de Paw Patrol yeni bölümleri sayesinde çocuğunuzu benzersiz bir animasyon dünyasıyla tanıştırabilir, dilerseniz ailenizle birlikte Paw Patrol sezon maratonu yaparak tatil günlerinizi son derece keyifli bir etkinlikle süsleyebilirsiniz.

Paw Patrol Karakterleri
 
Paw Patrol karakterleri, hem karakter özellikleri hem de renkli ve sevimli çizimleriyle yediden yetmişe herkese hitap eder. Çocuklara eğlenceli vakitten çok daha fazlasını sunan Paw Patrol, karakterlerinin temsil ettiği değerlerle de beğeni kazanır. Hayvan sevgisi, dostluk, çalışkanlık ve cesaret gibi temaları sembolize eden Paw Patrol karakterleri, aynı zamanda farklı köpek türlerini yansıtarak çocuğunuzun genel kültürüne de katkıda bulunur. Paw Patrol karakterlerinin isimleri ve özellikleri ise şöyledir:


●      Ryder: 10 yaşında bir çocuk olan Ryder, ekibin hem lideri hem de tek insan üyesidir.
●      Marshall: Hem sakar hem de sevimli bir dalmaçyalı olan Marshall, itfaiyeci ve ilk yardım uzmanıdır.
●      Rubble: Buldok cinsi bir köpektir ve yapı işlerinde son derece donanımlıdır.
●      Chase: Alman bekçi köpeği olan Chase, son derece yetenekli bir polis ve casus köpeğidir.
●      Rocky: Gri ve beyaz renklerden oluşan bir melezdir ve el işlerinde son derece yeteneklidir.
●      Zuma: Labrador cinsi bir köpek yavrusudur ve suya düşenleri kurtarmakla görevlidir.
●      Skye: Cockapoo tarzı melez olan Skye, ekibin pilotudur.


Paw Patrol Çizgi Filmini İzlemek İsteyenler TV+’ta Buluşuyor

 
Paw Patrol çizgi filmini izlemek isteyenler için TV+’ta 3 sezon ve toplamda 78 bölüm sunuluyor:


●      Paw Patrol 1. sezon
●      Paw Patrol 2. sezon
●      Paw Patrol 3. sezon


Eğer sizin de “Paw Patrol çizgi filmi izle” önerilerini dinleme zamanınız geldiyse bu keyifli animasyon serisini TV+’tan kolayca izleyebilirsiniz. Alanında uzman isimlerin yaptığı Türkçe dublajla keyfinizi katlayabilir, dünyaca ünlü serinin her bir bölümünden benzersiz bir keyif alabilirsiniz. Paw Patrol izlemek için hemen TV+ abonelik paketlerine göz atmaya başlayabilir, sizin için uygun olan paketlerden bir tanesini tercih edebilirsiniz.Çocukları için en iyisini ve güvenli olanı isteyen ebeveynlerin tercihi TV+ Çocuk.


Paw Patrol Çizgi Filmini İzle - Türkçe ve İngilizce - TV+
Her Yerden İzle
Yüksek Görüntü Kalitesi!
Yüksek görüntü ve ses kalitesiyle ister dublajlı, ister orijinal dilinde istersen altyazılı izle.
Kaydet İzle
Reklamsız izle!
En yeni yerli ve yabancı yapımları reklamsız izleyebilirsiniz.
Kotadan Düşmez
Dilediğin yerde izle!
Telefon, tablet, Smart TV ve bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz.
Durdur Geri Al İzle
Geri sar & kaydet!
24 saate kadar geri sarabilir, dilediğiniz programları kaydedebilirsiniz.

Oyuncular

Her Yerden İzle
Yüksek Görüntü Kalitesi!
Yüksek görüntü ve ses kalitesiyle ister dublajlı, ister orijinal dilinde istersen altyazılı izle.
Kaydet İzle
Reklamsız izle!
En yeni yerli ve yabancı yapımları reklamsız izleyebilirsiniz.
Kotadan Düşmez
Dilediğin yerde izle!
Telefon, tablet, Smart TV ve bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz.
Durdur Geri Al İzle
Geri sar & kaydet!
24 saate kadar geri sarabilir, dilediğiniz programları kaydedebilirsiniz.