Parti Hayvanları İzle

Parti Hayvanları

Parti Hayvanları (Back At The Barnyard) film versiyonu da olan bir çizgi dizi serisidir. Yapım yılı 2008 olan Parti Hayvanları izleyici kitlesi büyük olan çizgi filmler arasında yer almaktadır. Nitekim Parti Hayvanları çizgi filminin tutmasının ardından ‘’Barnyard’’ adı altında bir filmi de çıkarılmıştır. Amerikan bilgisayar animasyonlu televizyon dizisi olan Parti Hayvanları çizgi filmi Türkiye’de de birçok çocuk tarafından ilgiyle takip edilen bir yapımdır. Çocukların severek takip ettiği Parti Hayvanları izleyebileceğiniz TV+ çizgi filmleri arasında yer almaktadır.
 
Parti Hayvanları Konusu
 
 
Back At The Barnyard çizgi filmi konusu itibarıyla yakın arkadaşların çeşitli maceralarını ele almaktadır. Otis ve çiftlik arkadaşlarının maceralarını konu edinen bu çizgi filmde Otis, Pip, Freddy, Peck, Pig, Abby, Bessy, Miles ve Duke gibi arkadaşlarıyla maceradan maceraya sürüklenir. Otis’in sorumluluklarından bir tanesi de Barnyard çiftliğini korumaktır. Arkadaşları bu görevde ona destek olur. 
 
Parti Hayvanları Karakterleri

Parti Hayvanları izlemek isteyenlerin en çok merak ettiği konulardan bir tanesi de Parti Hayvanları karakterlerinin ismidir. Parti Hayvanları karakterlerinde ön plana çıkan kişilikler aşağıdaki gibi sıralanabilir:
 
- Otis
- Abby
- Nooren (Nora)
- Farmer Buyer
- Eugene
- Nathan
- Pig
- Freddy
- Peck
- Duke
- Pessy
 
Parti Hayvanları İzlemek İsteyen Çocuklar TV+’ta Buluşuyor
 
Back At The Barnyard çizgi filmini izlemek isteyenler için TV+ geniş çizgi film serisinde Parti Hayvanları’na da yer veriyor. Parti Hayvanları Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle sunulduğu gibi İngilizce alt yazılı seçeneği ile de sunuluyor. Parti Hayvanları 1. sezonu izleyebileceğiniz TV+’ta toplamda 26 bölüm sunuluyor. Parti Hayvanları 1. bölümünden son bölümüne kadar çocukların keyifle izleyebileceği çizgi diziler arasında yer alıyor.
 
 Back At The Barnyard izlemek için hemen TV+ abonelik paketlerine göz atmaya başlayabilir, size uygun paketlerden bir tanesini seçerek çocuklarınızla birlikte Parti Hayvanları izlemeye başlayabilirsiniz. 


Anasayfa Yatay Banner

.

.