Karlar Ülkesi 2 İzle türkçe izle hd izle Karlar Ülkesi 2 İzle türkçe izle hd izle

Karlar Ülkesi 2

Çocukların en sevdiği animasyonlar arasında yer alan Karlar Ülkesi 2 (2019) TV+'taki filmler arasında yer alıyor. Karlar Ülkesi 2 izlemek için hemen tıklayın.

Abone Ol
Vizyona çıktığı ilk yıl Walt Disney Animasyon Stüdyoları’na 1.29 milyar dolarlık rekor kırdıran Karlar Ülkesi, fenomen animasyonlardan biri haline geldi. Orijinal adı “Frozen” olan Karlar Ülkesi’nin başarısı, serinin yeni filmi Karlar Ülkesi 2 2019 ile devam ediyor. İlk serinin ardından Karlar Ülkesi 2 izlemek birçok çocuk için oldukça heyecan verici oluyor. Nitekim tüm dünyayı etkisi altına alan animasyonun devam filmi Karlar Ülkesi 2 Elsa karakterinin maceralarını, fantastik bir şekilde anlatmaya devam ediyor. Türkçe dublaj ve orijinal İngilizce dilindeki opsiyonlarla sunulan Frozen Karlar Ülkesi 2 izleyebilmeniz için TV+ aboneliğinizin olması yeterlidir. Animasyonseverlerin ilgisini çekecek olan ve Buzlar Ülkesi 2 olarak da bilinen Karlar Ülkesi 2 filmini yüksek çözünürlük kalitesi ve “Kaydet İzle” özellikleriyle TV+'ta izleyerek film keyfinizi katlayabilirsiniz.
 
 
Karlar Ülkesi 2 İzlemek İsteyenler TV+’ta Buluşuyor 
Tüm dünyada özellikle çocuklar tarafından büyük bir hayran kitlesine sahip olan Karlar Ülkesi 2019 versiyonu, en az ilk film kadar heyecan verici. Disney Animated Canon'daki 58. animasyon olma özelliği taşıyan filmde mizah özelliği korunurken, aksiyon ve macera temalarına daha çok ağırlık veriliyor. Serinin ilk yapımındaki Türkçe seslendirme Karlar Ülkesi 2 filminde de karakterlere can veriyor. Siz de Frozen Karlar Ülkesi 2019 versiyonunu, TV+ kalitesi ve Türkçe dublaj ayrıcalıklarıyla izleyerek müzikal animasyon keyfinizi daha üst noktaya taşıyabilirsiniz. Dilerseniz TV+'ın Türkçe altyazılı Karlar Ülkesi 2 opsiyonunu seçerek, filmin orijinal halini de izleyebilirsiniz. Hem Karlar Ülkesi 2 izlemek hem de benzeri fantastik animasyon filmleri izlemek isteyenler için TV+’ta birçok farklı seçenek sunuluyor.  TV+’ın dizi, film ve belgesel kategorisinde ilginizi çeken yüzlerce içeriği kolayca keşfedebilirsiniz.
 
 
Karlar Ülkesi 2 Filminin Konusu 
Frozen, Walt Disney Animasyon Stüdyoları tarafından üretilen ve Walt Disney Pictures tarafından yayınlanan 2013 yapımı 3D bilgisayar animasyonlu müzikal fantastik film, tüm dünyada çok büyük bir hayran kitlesi yarattı. Hans Christian Andersen'in 1844 yılında kaleme aldığı peri masalı "The Snow Queen" den esinlenilerek üretilen animasyonda; Elsa adındaki korkusuz bir prensesin buz büyüsünü yok etmek için, kız kardeşi Anna, cesur dağ adamı Kristoff ve onun her zaman yardımına koşan Sven’in birlikte çıktıkları macera dolu yolculuğu anlatıyor. Yönetmenliğini Chris Buck ve Jennifer Lee’nin yaptığı Buzlar Ülkesi 2, ilk filmden üç yıl sonra geçiyor. Devam filmi olan Frozen 2, büyülü güçlerinin kökenini keşfetmek ve kurtarmak için Arendelle krallığının ötesinde bir yolculuğa çıkan Elsa, Anna, Kristoff, Olaf ve Sven'i konu alıyor. Macera dolu yolculuğu anlatan Karlar Ülkesi 2 fragmanı, sizleri kahramanların aksiyon, heyecan, korku ve mizah dolu dünyasına götürüyor.
 
 
Karlar Ülkesi 2 Filminin Karakterleri 
Elsa karakteriyle özellikle kız çocuklarının rol modellerinden biri haline gelen Karlar Ülkesi’nin devam filminde, A listesindeki oyuncu kadrosu korunuyor. Boradway’in ikonik yıldızı Idina Menzel, Kristen Bell, Jonathan Groff ve Josh Gad'a ek olarak, Rachel Wood ve Martha Plimpton oyuncu kadrosuna katılıyor. Frozen Karlar Ülkesi 2 oyuncuları, 2019 yapımının da tüm dünyada yeni bir fenomen olmasına katkı sağlıyorlar.
 
 
●      Idina Menzel (Elsa)
●      Mattea Conforti ve Eva Bella (Genç Elsa)
●      Kristen Bell (Anna)
●      Hadley Gannaway ve Livvy Stubenrauch (Genç Anna)
●      Jonathan Groff (Kristoff)
●      Frank Welker (Sven)
●      Josh Gad (Olaf)
●      Sterling K. Brown (Teğmen Mattias)
●      Evan Rachel Wood (Kraliçe Iduna)
●      Delaney Rose Stein (Genç Iduna)
 
 
Buzlar Ülkesi 2 Hakkında Sıklıkla Sorulan Sorular
Animasyon dünyasının fantastik müzikal kategorisindeki en beğenilen örneklerinden biri olan “Frozen 2”, hayranlarının aklında merak uyandıran bazı soruları da beraberinde getiriyor. Oscar gibi büyük akademi ödüllerini toplayan ünlü animasyon filmi hakkında merak ettiğiniz tüm sorular cevap buluyor.
 
 
1. Buzlar Ülkesi 2 Filminin Türü Nedir?
Karlar Ülkesi 2019, 3D bilgisayar animasyonlu müzikal fantastik film kategorisinde yer alıyor.
 
 
2. Karlar Ülkesi 2 Filminin Yönetmenleri Kimlerdir? 
Oscar ödüllü filmin yönetmen koltuğunda Chris Buck ve Jennifer Lee oturuyor.
 
 
3. Karlar Ülkesi 2 Filminin Başrol Oyuncuları Kimlerdir? 
Filmin başrollerinde Broadway'in ikonik yıldızı Idina Menzel ve Kristen Bell yer alıyor.
 
 
4. Karlar Ülkesi 2 Ne Zaman Vizyona Girdi?
İlk film, 17 Ocak 2014, devam filmi ise 20 Kasım 2019’da vizyona girdi.
 
 
5. Karlar Ülkesi 2 Filminin Aldığı Ödüller Nelerdir?
Tüm zamanların en çok hasılat yapan animasyonu olma özelliği taşıyan “Frozen”  aynı zamanda tüm zamanların en çok hasılat yapan 6. sinema filmi. Karlar Ülkesi 2019 ayrıca  “En İyi Animasyon Filmi” ve “Let It Go” şarkısıyla “En İyi Orijinal Şarkı” için iki Akademi Ödülü de kazandı.
 
 
6. Karlar Ülkesi 2’de Seslendirmeye Kimler Yapmaktadır?
İmaj Stüdyoları’nda yönetmenliğini Bora Severcan’ın gerçekleştirdiği seslendirme kadrosunda; Damla Babacan, Begüm Günceler, Sercan Gidişoğlu, Arda Aydın, Gökhan Özdemir, Ali Ekber Diribaş ve Ercan Demirel gibi usta isimler yer alıyor.

7. Karlar Ülkesi 2 Orijinal Adı Nedir?
 
Karlar Ülkesi iki filminin orijinal adı ‘’Frozen 2’’dir.
 
 8. Karlar Ülkesi 2 Hangi Ülkenin Yapımıdır?
 
Karlar Ülkesi 2 filmi ABD yapımıdır.
 
 9. Karlar Ülkesi 2 Kaç Yaş İçin Uygundur?
 
Karlar Ülkesi 2 filmi 10 yaş ve altı çocuklar için uygundur. Aile eşliğinde izlenmesi tavsiye edilmektedir.
 
 10. Karlar Ülkesi 2 Kaç Saat Sürüyor?
 
Karlar Ülkesi 2 filmi toplamda 1 saat 43 dakika sürmektedir.
 
 TV+’ın izleyiciler için sürekli güncellediği ve yenilediği özellikleri sayesinde, sinema tadında film, belgesel ve dizi deneyimleri yaşayabilirsiniz. Yüksek ses ve görüntü kalitesi ayrıcalıklarıyla Frozen Karlar Ülkesi 2 izleyebileceğiniz TV+’ta cazip fiyat ve kampanya ayrıcalıklarıyla sunulan abonelikleri kullanmaya başlayabilirsiniz. Animasyon, ödüllü film, belgesel ve dizi maceralarını sinema tadında görsel ve işitsel deneyimlerle dilediğiniz yerde yaşayabilmek için hemen şimdi TV+ satın alabilirsiniz.
 

Karlar Ülkesi 2 İzle
Her Yerden İzle
Yüksek Görüntü Kalitesi!
Yüksek görüntü ve ses kalitesiyle ister dublajlı, ister orijinal dilinde istersen altyazılı izle.
Kaydet İzle
Reklamsız izle!
En yeni yerli ve yabancı yapımları reklamsız izleyebilirsiniz.
Kotadan Düşmez
Dilediğin yerde izle!
Telefon, tablet, Smart TV ve bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz.
Durdur Geri Al İzle
Geri sar & kaydet!
24 saate kadar geri sarabilir, dilediğiniz programları kaydedebilirsiniz.

Oyuncular

Her Yerden İzle
Yüksek Görüntü Kalitesi!
Yüksek görüntü ve ses kalitesiyle ister dublajlı, ister orijinal dilinde istersen altyazılı izle.
Kaydet İzle
Reklamsız izle!
En yeni yerli ve yabancı yapımları reklamsız izleyebilirsiniz.
Kotadan Düşmez
Dilediğin yerde izle!
Telefon, tablet, Smart TV ve bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz.
Durdur Geri Al İzle
Geri sar & kaydet!
24 saate kadar geri sarabilir, dilediğiniz programları kaydedebilirsiniz.