Harvey Beaks İzle

Harvey Beaks

Harvey Beaks, C.H. Greenblatt tarafından yaratılan bir Amerikan animasyon dizisidir. TV+’ta izleyebileceğiniz onlarca farklı çocuk içeriğinden bir tanesi olan Harvey Beaks çizgi filminde dost canlısı bir kuş olan Harvey’nin hikayesi anlatılmaktadır. Harvey Beaks çizgi filminde Harvey ve en yakın arkadaşları Fee ile Foo’nun birbirinden eğlenceli maceralarına yer verilmektedir. 
 
 Harvey Beaks karakterleri arasında yer alan Harvey iyi kalpli ve iyi huylu 9 yaşında bir antropomorfik kuştur. Sevilen bir karakter olduğu için arkadaşları tarafından oldukça destek görür. Harvey Beaks karakterlerinden Fee ise Harvey’nin en iyi arkadaşı ve Foo’nun ikiz kız kardeşi rolündedir. İyi bir kız kardeş olmayan çalışan Fee, sevdiklerine karşı oldukça koruyucu bir tavır sergilemektedir. Fee’nin ikiz kardeşi Foo ise benzer şekilde Harvey’nin en iyi arkadaşları arasında yer almaktadır. 10 yaşındaki Foo kız kardeşi ile birlikte bir ağaçta yaşamaktadır. 
 
 Harvey Beaks 1. sezon ve 2. sezonunu kapsayan toplam 52 bölümü TV+’ta bulabilirsiniz. Harvey Beaks izleyebileceğiniz TV+’ta, bu 3 eğlenceli karakterin hikayelerini ve diğer onlarca farklı içeriği izlemek için abonelik paketlerine göz atmaya başlayabilir, size uygun TV+ abonelik paketlerinden bir tanesini seçebilirsiniz.


Anasayfa Yatay Banner

.

.