TV+’tan Çocuklara Özel Dünya

Çocuklara özel televizyon kanallarıyla en keyifli yayınları miniklere ulaştıran TV+, “TV+ Çocuk” ile çocuklar için yepyeni içeriklerin ve renkli bir dünyanın kapısını açıyor.

Çocukların aileleriyle birlikte izleyeceği en güzel yayınlar artık TV+ Çocuk’ta.

Çocuklara Özel Animasyonlar ve Çizgi Filmler

Sünger Bob Filmi: Sünger Karaya Çıkıyor

TV+ Çocuk'ta

Sünger Bob’un en kahramanca macerası sizce hangisi? Bizim Karepantolon, Patrick ve tüm ekip ile kıyıya çıkıp tehlikeli Burger-Beard’i durdurmak zorundadır. Sünger Bob Filmi: Sünger Karaya Çıkıyor, TV+ film kategorisinde.

Lego Filmi

TV+ Çocuk'ta

Batman, Han Solo, Gandalf ve hatta Abraham Lincoln bile bu filmde. The Lego Movie, TV+ Film Kategorisinde.

Şirinler 2

TV+ Çocuk'ta

İnsan arkadaşlarının da yardımıyla Şirine’yi kurtarmaya çalışan Şirinler, bir yandan Gargamel’le bir yandan da yeni düşmanları olan Yaramazlar’la mücadele ediyor. Şirinler 2, TV+ film kategorisinde.

Çocukların en sevdiği kahramanlar TV+’ta! Disney channel, Baby TV, Cartoon Network gibi dünyaca izlenen 10 çocuk kanalının yer aldığı TV+ Çocuk dünyasıyla şimdi tanışın!
Web, Cep ve Tablette TV+ ile Çizgi Film Keyfini Yanınızda Taşımak İçin Şimdi Başvurun
En önemli spor olayları, en güzel belgeseller, en sevilen TV kanalları ve çok daha fazlası Full TV+ Paketi ile cep telefonunuzda, tabletinizde ve bilgisayarınızda. Üstelik TV+’a özel 5GB ücretsiz internetiyle.*
16.90 TL / AY
HEMEN BAŞVUR
* Full TV+ Paketinden kampanyadan Turkcell müşterileri faydalanabilir. Diğer operatör müşterileri Apple Store veya Google Play Store’dan TV+’ı mobil cihazlarına indirerek, uygulama içerisinden abonelik başlatabilirler. Hemen uygulamayı indirmek için tıklayınız.
Evde TV+ ile Çizgi Film Keyfini Dolu Dolu Yaşamak İçin Şimdi Başvurun
En önemli spor olayları, en güzel belgeseller, en sevilen TV kanalları ve çok daha fazlası TV+ Aile Paketi’nde. Üstelik kurulum ve teknik servis ücreti ödemeden.
34* TL / AY
HEMEN BAŞVUR
* 24 Ay kalma sözünüze.